مبانی کاربردی مدیریت انرژی در ساختمان

مبانی کاربردی مدیریت انرژی در ساختمان

مبانی کاربردی مدیریت انرژی در ساختمان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مولفین: دکتر داود فدایی، مهندس آزاده عباسی، مهندس فرزاد رحیمی، مهندس محمد اسلامی

سال انتشار:۱۳۹۰

تعداد صفحات: ۲۶۸

قیمت: ۹۵۰۰ تومان

 

خلاصه کتاب

افزایش هزینه های حامل های انرژی و نبود فرهنگ مناسب استفاده صحیح از این حامل ها، ضرورت اطلاع رسانی و حرکت به سمت بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمانها را بیش از پیش آشکار ساخته است. رعایت اصول و مبانی مدیریت انرژی در هر ساختمان این امکان را فراهم می سازد تا با کاربرد بهینه حامل های انرژی با کاهش هزینه ها در جهت مدیریت مطلوب یارانه های اختصاص داده شده به انرژی حرکت کنیم.

کتاب حاضر با هدف آشناسازی بیشتر دانشجویان، کارشناسان و مدیران با مبانی مبحث مدیریت انرژی در ساختمان   می کوشد با دیدگاهی کاربردی و نوین، پیاده سازی فرایند ممیزی و مدیریت انرژی در ساختمان را با زبانی ساده بیان نماید. ویژگی اصلی این کتاب توجه ویژه به مهمترین نرم افزارهای متداول کاربردی مورد استفاده در مدیریت مصرف انرژی و آشنایی علاقمندان به این موضوع می باشد،  نکته ای که در کتاب های منتشر شده در این خصوص تاکنون کمتر دیده شده است. این نرم افزارها عبارت از  ,Carrier ,DIALux ,Ess Mabna 19 می باشند.

در این کتاب سعی شده است بر پایه تجربیات نگارندگان و با بهره گیری از مراجع و کتب معتبر، کاربردی ترین موارد مورد توجه در مبحث مدیریت انرژی در ساختمان با پرهیز از ارایه فرمول های پیچیده، در بخش های مختلف حرارتی، الکتریکی، روشنایی و پوسته ساختمان بررسی شود. در انتها نیز خلاصه مباحث با بررسی شناسنامه انرژی و ارایه نمونه هایی از آن بیان شده است.

 

فهرست کتاب مبانی کاربردی مدیریت انرژی در ساختمان
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

جدیدترین کتاب ها

ثبت دیدگاه

18 − 2 =

IMG_4780[1]

جهت سفارش خرید کتاب با ما تماس بگیرید.